canak-okey-oyna-canli-okey-sitesi
Nasıl Okey Oynarım?
19 Ağustos 2020
canli-okey-oyun-salonlari-resim1

canli-okey-oyun-salonlari-resim1

Kaliteli sitelerde seri ve ücretsiz bir şekilde okey oynayarak güzel ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcı ile bir arada neşeli ve kaliteli zamanlar geçirmek için sizlerde üyeliksiz olarak kayıtsız bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Akıllı telefonlarınız ile  giriş yaparak en güzel ve keyif alarak zaman geçirebileceğiniz bir  canlı okey sitesinde yer alarak   her zaman için kaliteli ve seviyeli bir ortamda zaman geçirebilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcı ile bir arada neşeli ve keyifli zamanlar geçirmek için giriş yaparak pek çok kullanıcı ile bir arada turnuvalar ve eşli okey oynayarak güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

canli-okey-oyun-salonlari-resim1

Canlı okey oynamak için sitemize üye olan kullanıcılara özel hazırlamış olduğumuz odalar bulunmaktadır. Salonlarda yer alan odalar içerisinde oldukça kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Odalarımızın isimleri de ayırt etmesi kolay şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede sevdiğiniz odaları unutmanız da mümkün değildir.

Sizler için hazırladığımız okey odaları kullanmak tamamen ücretsizdir. Üstelik ücretsiz olarak kullanım avantajı sunduğumuz okey salonlarımızda yönetici olarak görev almanız da mümkündür. Bu sayede site yönetimi konusunda tecrübe kazanırken bir yandan da sevdiğiniz okey oyunu ile daima iç içe olmanız gerçekleşebilmektedir. Yönetici olabilmek için şu andaki aktif yönetim ekibimize başvurularını göndermeniz gerekmektedir.

sohpetli-okey-oyna-resim2

Canlı okey salonları tamamı 7/24 kullanıma açıktır. Böylece her saatte okey oynayabilmek avantajını elde edebileceksiniz. Üye sayımızın fazla olması sayesinde odalarda yoğunluk kullanıcı değişimleri ile devamlı şekilde kendini belli etmektedir. Özellikle sohbet etmeyi seven bir kişi iseniz sitemiz sayesinde farklı kişiler ile de tanışabilirsiniz.

Deneyimli okey oyuncularının da tercih ettiği bir adres olan sitemizde kendinizi geliştirmeniz kısa sürede gerçekleşecektir. Ayrıca bir gün bir okey odasını tercih etmeniz devamlı olarak o odada kalacağınız anlamına gelmemektedir. Odalar arasında değişim gerçekleştirerek istediğiniz her masada oyun katılımı sağlayabilirsiniz. Böylece oyunları oynarken sıkılmadan hareket etmeniz de bir nevi garantilenmiş olmaktadır.

canli-okey-oyna-slider2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir