canak-okey-oyna-canli-okey-sitesi
Nasıl Okey Oynarım?
19 Ağustos 2020
hemen-okey-oyna-nasil-oynarim

hemen-okey-oyna-nasil-oynarim

Okey oyna, bu oyun bilindiği üzere Türk oyunudur ve akla gelen ilk sitelerden birisi olan megaokey.com günümüz teknoloji ise yazılmış html5 destekli bir oyundur. Online okey oyunu oynamak için doğru adrestesiniz.

Canınız sıkıldığında, moraliniz bozulduğunda tek başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Yeni tasarımı ile gözlere hitap eden sitemiz oyuncularını da her zaman ön planda tutarak oyun turnuvaları düzenlemektedir.

Turnuva ödüllerinde çeşitlilik göstererek hediyeler yollamaya devam ediyoruz! Henüz oyun salonlarımızda oyun yapmadıysanız hemen oyun salonlarına giriş yapabilirsiniz. Sizleri oynamaya davet ediyoruz.

Canlı okey sitesi için oyun odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nasıl oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere göz atabilirsiniz. Oyun da kaç taş var diye merak edenler için kısa bir açıklama yapmak gerekirse.

okey-oyna-istika-slider2

Var olan bir çok oyun sitesi şuan eski teknoloji olarak değerlendirdiğimiz Java ile oynanmaktadır. Bir çok tarayıcı Java desteğiniz kaldırdığı için artık bu tür siteler açılmamaktadır. Html5 canlı okey oyunu sitesi oyunumuz ise istediğiniz tüm tarayıcılardan giriş yapabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır.

Google Chrome, Mozilla FireFox, Opera, Explorer Edge gibi daha ismini yazmadığımız bir çok tarayıcı ile giriş yapabilirsiniz. Modern tarayıcı diye adlandırılan bu tarayıcılar diğerlerine göre daha hızlı çalışır.

Android ve iphone gibi telefonlarınızdan oyun oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? Artık bilgisayar yerine cep telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize göre salonlarını denemelisiniz.

İsterseniz oyun oynayın. Sıkıldıysanız sohbet edin! Bu oyun sadece bir oyun değildir. Çoğumuzun eğlence için yaptığı bir Aktivite’dir. En iyi arkadaşlarımızı seçtiğimiz bu oyunda ki heyecan bir başka.

canli-okey-oyna-slider2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir